Būvniecība un remonts
Viss jūsu ērtībām
IESKATIES ŠEIT

Būvniecība un remonts

SIA „RASA-L” specializējas būvniecībā, veicot darbus kā galvenais būvuzņēmējs, ar akcentu uz pašu spēkiem veikto darbu izpildi. Mēs esam zināmi kā profesionāli un uzticami partneri, nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus kopš 2003. gada. Piedāvājam visu veidu celtniecības darbus—no betonēšanas un mūrēšanas līdz jumta ierīkošanai un apdares darbiem. Mūsu profesionālā komanda garantē darbu izpildi atbilstoši būvnormatīviem, ar garantiju un augstu atbildības sajūtu pret katru uzņemto projektu.

SIA ,,RASA-L” viena no darbības sfērām ir būvniecība. Darbības reģions – Latvija, galvenokārt Latgale. Darbus veicam galvenokārt kā galvenais būvuzņēmējs, akcentu liekot uz pašu spēkiem veikto darbu izpildi būvobjektos. Celtniecības tirgū mūs pazīst kā profesionālu un uzticamu partneri. SIA “RASA-L” kopš 2003. gada ir uzkrājusi pieredzi un zināšanas par būvniecības specifiku Latvijā, kā rezultātā spēj nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumus gan privātām, gan juridiskām personām atbilstoši viņu vēlmēm.

Mēs piedāvājam visu veidu celtniecības darbus, to skaitā:

betonēšanas darbus,

ķieģeļu mūrēšanu,

metāla konstrukcijas montāžu,

iekārtu montāžu,

cauruļvadu montāžu,

reģipša sistēmas konstrukcijas,

Logu un durvju montāžu,

jumta ierīkošanas darbus,

apdares darbus.

Mūsu organizācija izpilda pilnu darba kompleksu tehniskajā siltumizolācijā.

Pateicoties profesionālai komandai, darbi tiek veikti atbilstoši būvnormatīvu prasībām un noteiktajos termiņos ar garantiju. Uzņēmums ar augstu atbildības sajūtu attiecas pret darbiem, ko uzņēmies, un garantē kvalitāti savos objektos.

Uzņēmumam ir licence uzņēmējdarbībai būvniecībā sekojošās darbības jomās:

Ēku būvdarbu veikšana, vadīšana un būvuzraudzība